.

Központi írásbeli  vizsga 2024. január 20. szombat 10 óra. Érkezés 9.30-kor. A vizsga helyszíne iskolánk Kertész utcai épületében lesz. (Bp., Kertész utca 30.)
10.00-10.45 A magyar nyelvi feladatlapok kitöltése
11.00-11.45 A matematikai feladatlapok kitöltése

Minden vizsgázó hozzon magával személyazonosításra alkalmas igazolványt – személyi vagy diákigazolványt – kék vagy fekete színű tollat (póttollat is). Csak a rajzokat lehet ceruzával elkészíteni, minden mást tollal. A magyar nyelvi feladatlapok kitöltéséhez segédeszköz nem használható. A matematika feladatlapok kitöltéséhez rajzeszközökön kívül (vonalzó, körző, szögmérő) más segédeszköz nem használható.
A betekintés időpontja 2024. január 26. 8.00-16.00 óra között, helyszínét a vizsga napján közöljük. Az értékelő lapok átvételéről szintén a vizsganapján adunk tájékoztatást.