.

Március 15-én megtartott ünnepség megnyitóján vette át Kántorné Lépold Katalin iskolánk pedagógusa az „Erzsébetváros Sportjáért” díjat.
Ez alkalommal azokat díjazták, akik a legtöbbet tettek a kerület fejlődéséért, gyarapításáért és hírnevének öregbítéséért. Az elismeréseket Niedermüller Péter polgármester adta át.
Kántorné Lépold Katalin 35 éve tanít Erzsébetvárosban, testnevelő, szakvizsgázott mentortanár és mesterpedagógus. Az Erzsébetvárosi Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Művészeti Szakgimnázium pedagógusaként aktívan szervezi a sportéletet, kerületi bajnokságokon eredményesen versenyezteti tanulóit. Nagy hangsúlyt fektet a hátrányos helyzetű gyermekek nevelésére, számukra egyenlő esélyek biztosítására. Mentortanárként is tevékenykedik, évek óta felelősségteljesen vezeti a Testnevelési Egyetem testnevelés és gyógytestnevelés tanári szakos pedagógus jelöltek gyakorlatát.
Gratulálunk!