Szeptember 19-23-ig a WIN: Writing for Inclusion (Meseírással az Inklúzióért) Erasmus projektünk nemzetközi találkozójának keretein belül ellátogattak a Dobsuliba is az olasz, spanyol, katalán és ukrán kollégáink. Az óralátogatásokon találkoztak a másodikos és a hetedikes diákjainkkal. A projektben négy egyetem, az Universitat de Vic (Spanyolország), ELTE TÓK, Universita degli Studi di Firenze (Olaszország) és a Poltava V.G. Korolenko National Pedagogical University (Ukrajna), valamint négy általános iskola (minden országból egy) működik közre. A WIN (Writing for Inclusion) projekt célja olyan online platform és pedagógia módszerek létrehozása, melyek segítségével az általános iskolákban a meseírás digitális eszközeinek felhasználásával integrálják a bevándorló gyermekeket.
Feledhetetlen, érzelmekkel teli pillanatoknak voltunk részesei, különösen, amikor külföldi partnereink találkozhattak az Ukrajnából érkező tanulóinkkal.

A látogatásról készült fotók ITT tekinthető meg.