KARÁCSONY A DOB UTCAI ÉPÜLETBEN

December 21-én tartották meg az osztályok a karácsonyi partijukat. Meghitt, izgalmas hangulatban teltek az ajándékozás pilllanatai. Ezt követően önfeledt játékban, beszélgetésben telt el a délelőtt.

A többi kép ITT tekinthető meg.

KARÁCSONY A KERTÉSZ UTCAI ÉPÜLETBEN
 
December 21-én, kedden voltunk utoljára ebben az évben iskolában. Az első két órában online iskolaünnepélyt közvetítettek a színi teremből, melyet minden osztály a saját termében követhetett a kivetítőn. A színvonalas produkciókért köszönetet mondunk a fellépőknek, szervezőknek, betanító tanároknak és a technikai hátteret biztosítóknak. A 3-4. órában zajlottak az osztálykarácsonyok. Ezen a napon az osztályok tanulói karácsonyi csúnya pulcsiban jöttek, már aki tehette, és osztályfotókat is készítettek. Megkértük őket, hogy küldjenek magukról az osztályok csúnya pulcsis fotókat, néhányan már reagáltak is, ezeket feltesszük, és a későbbiekben érkezőket majd szintén ide töltjük fel. Az 1. a, 6. d és 9. a osztály fotóit osztjuk meg első körben.
 

A többi kép ITT tekinthető meg.