Pályaorientációs nap a 6.k osztályban: Különleges vendègek jártak ma az osztályunkban: Boda Pál, hidrobiológus, az Ökológiai Kutatóközpont kutatója online látogatott el hozzánk ès osztotta meg a diákokkal a kutatómunka rejtelmeit. Sarkadi Balázs, Vince apukája, visual jockey ès animációs rendezőkènt mesèlt vállalkozásáról. Ámulva csodáltuk a fènyjátèkokat, amelyeket csapatával alkottak, majd beavatott minket a 3D-s animációk kèszîtèsèbe. A nap további rèszèben a diákok a szüleikkel, ismerőseikkel kèszîtett interjúik alapján mesèltek az általuk megismert szakmákról.          Harangozó Hajnalka of.

Ma két szuper program várt ránk a pályaorientációs napon.
Alexi beszélgetett a gyerekekkel a pénzhasználat szépségeiről és veszélyeiről. Megalapítottuk a 3.k RT-t és saját részvényt kaptunk.
Ellátogattunk a Kresz Géza Mentőmúzeumba. A tárlatvezetőnk megismertette az osztályt az elsősegélynyújtás és a mentés múltjával. A Mentőpalota különlegessége a légópincében kialakított Pincekórház 1956 emlékkiállítása volt.
Ludányi Eszter of.

A többi kép ITT tekinthető meg.