.

Kedves Leendő Elsős Szülők!

Kérjük, az április 9-ei, keddi jelentkezőket, hogy vegyék fel a kapcsolatot iskolánkkal telefonon (1-322-68-33), mert csak április 10-én, szerdán tartunk ismerkedő beszélgetést.

Ez a felhívás azokra már nem vonatkozik, akikkel már szóban egyeztettünk erről, de néhányukról se e-mail cím, se telefonszám nem áll rendelkezésünkre. Valamint, akik még nem regisztráltak azoknak is ezt az április 10-ei napot tudjuk felajánlani. Kérjük, ez ügyben is telefonon keressenek meg bennünket.

Előre is köszönjük az együttműködésüket!      

Beiskolázási csoport

Dear Kindergarten parents,

As we could not reach some of you, we would like to ask you to call us in order to modify your registration for the informal meeting with the future teachers. The new date is 10 April instead of 9 April.  

We would also like to call the attention of those who have not registered yet that you can still do it for 10 April.

Please call us: 1 322 6833.

Thank you and best regards ,

the leadership team