.

Központi írásbeli felvételi vizsga 2023. január 21. 10:00

Tisztelt Szülők, kedves Vizsgázók!

Kérjük azokat a tanulókat, akik a központi írásbeli felvételit iskolánkban írják, hogy a kezdő időpont előtt fél órával, azaz legkésőbb 9:30-ig érkezzenek meg az iskolába ! A terembeosztásról a portán adunk felvilágosítást. Kérjük, hogy az írásbeli vizsgán minden diáknál legyen azonosításra alkalmas igazolvány (diákigazolvány, vagy személyi igazolvány! A használható segédeszközökről a vizsgázónak kell gondoskodnia. Az írásbeli vizsga során a dolgozat megírásakor a rajzokat ceruzával, minden egyéb írásbeli munkát kék vagy fekete színű tintával kell elkészíteni. Ha valaki az írásbeli napján beteg, az orvosi igazolással részt vehet a január 31-én 14 órakor kezdődő pótírásbelin. A kijavított dolgozatok megtekintése január 27-én 8-16 óráig lehetséges intézményünk azon épületben ahová a tanuló jár. A külsős vizsgázókat a megtekintéskor a Kertész utca 30. szám alatti épületünkbe várjuk. Kérjük, hogy az írásbeli dolgozatok javításával kapcsolatos észrevételeiket a megtekintés alkalmával írásban tegyék meg.

Jogorvoslati lehetőségekről információt ITT olvashat.