A Belső-Pesti Tankerületi Központ különböző profilú általános iskoláiban, jól felkészült, szakmailag kiváló pedagógusok várják a leendő elsősöket. A tankerületi központ általános iskoláiban évről évre több mint ezer elsős kisdiák kezdi meg tanulmányait. Iskoláink hagyományosan az iskolaválasztást segítő ismerkedő programokat, nyílt napokat, óvodásoknak szóló foglalkozásokat szerveznek a szülőknek és a gyermekeknek. A koronavírus okozta világjárvány miatt azonban a legtöbb őszi-téli bemutató óra, nyílt nap, előkészítő foglalkozás ismét elmaradt. Intézményeink igyekeznek online ismerkedési lehetőséget biztosítani az érdeklődő szülőknek, mellyel betekintést nyerhetnek az iskola mindennapjaiba.
Kopogtató című kiadványunkkal a sikeres iskolaválasztáshoz szeretnénk Önöknek segítséget nyújtani.
/Marosi Beatrix szakmai vezető/

A Kopogtató az alábbi linken tekinthető meg:

https://kk.gov.hu/download/3/27/e2000/kopogtato22-23vegso.pdf

Iskolánkról a Kopogtató c. kiadvány 15. oldán olvashat.