Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30_zenevilagnap2018

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30_zenevilagnap2018

A zene világnapja

A zene, az kell..

Október 1-én több alsós osztály érdekes programokkal ünnepelte a zene világnapját.

Az 1.d- sek dalt tanultak arról, hogy a zene körülvesz és mindenhova követ bennünket, majd hétköznapi tárgyakból varázsoltak hangszereket.

A 2.d-sek sok zenei témájú képet gyűjtöttek, melyekből óriási hangjegyeket készítettek, majd bekukucskáltak  a komolyzene birodalmába.

A 4.a-sok  klasszikus és könnyűzenészek , zeneszerzők életéről készítettek tablókat, beszámolókat, majd a zenélni tanuló gyerekek bemutatója következett.

Nagyszünetben az iskolai kórus kedveskedett az alsósoknak egy dalcsokorral.
{gallery}k30_zenevilagnap2018{/gallery}