ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+


Pasta-party

 

November 26-án Pasta-party-t rendeztek a szakiskolában. A versenybe nyolc csapat nevezett be;  1. BIG NIGA (10.évf.), 2. BLACK ROSE (10.évf.),  3. VÉGZŐS KIS KUKTÁK(11.évf.),   4. IZMOS CSAPAT (11.évf.), 5. A KONYHA FŐNÖKEI (12.évf.), 6. OSZTÁLYTÁRSAK (12.évf.),  7. SPOMPATO NEL  CIBO (12.évf.),  8. TÉSZTAKEVERŐK(12.évf.). A versenyzőknek tésztából kellett egy-egy ételt elkészíteni . A zsűrinek pontozni kellett az étel íz világát, a tálalást és a nevezési lap is külön pontot ért. A zsűri hosszas tanakodás után A KONYHAFŐNÖKEI csapatát értékelte a legjobban, de a többi csapat is szoros küzdelemben maradt csak alul. Gratulálunk minden résztvevőnek és a versenyt lebonyolító tanárnőknek: Könczölné Marosi Andreának és Gerendás Anikónak!

 

                                            A többi kép ITT tekinthető meg.