Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30szakmazz

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30szakmazz

Bemutatkoztunk a "Szakmázz"-on

SZAKMÁZZ címmel pályaválasztási börze volt október 11-12-én a HUNGEXPO területén középiskolába készülőknek! Iskolánk középiskolás diákjai és tanárai is jelen voltak, és alig győzték az érdeklődők kíváncsiságát kielégíteni, amiről a fotók is tanúskodnak. Színi tagozatos növendékeink 11-én 15 perces műsorral kínáltak ízelítőt a színi tagozaton folyó munka gyümölcseiből. A 8. évfolyamosok nagy érdeklődéssel beszélgettek tanulóinkkal és megtekintették a színisek által előadott műsort.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt október 14-én, pénteken a Kőbányán megrendezett "Suliles" nevű börzén.

{gallery}k30szakmazz{/gallery}