Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30szavalo

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30szavalo

Iskolai hazafias versmondó verseny

2016.október 12-én délután sorra gyülekeztek iskolánk színi termébe a szépen, ünneplőbe öltözött diákok, a nézők és néhány érdeklődő szülő is. A humán munkaközösség az 1956-os forradalom 60. évfordulója alkalmából hazafias versmondó versenyt hirdetett. Mátéfi Mária, Vida Katalin és Varga Barbara magyar szakos tanárnők az osztályversenyt követően nevezték diákjaikat az iskolai megmérettetésre. Igazgató úr megnyitóját követően színpadra léptek a versenyzők. A teljesség igénye nélkül hallhattuk Kölcseytől a Himnuszt, Huszt című verseket, Radnóti Nem tudhatom című költeményét. A zsűriben helyet foglalt Pugymer Bernadett tanárnő, Rákosfalvi Nóra könyvtáros és Belényesi Virág, 12-es színi tagozatos növendék. Végül három korcsoportban hirdettek első helyezést (5-6 osztály, 7-8 és a 9. évfolyam) és több külön díj is gazdára lelt.

Szép délután volt és jó volt verseket hallgatni a lelkes diákok előadásában.

{gallery}k30szavalo{/gallery}