ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • Bővebb információt ITT olvashat.


 

Szeptember 6-án elsős osztályainkat vendégül látta a Fővárosi Nagycirkusz. Az egész nyáron át futó Atlantic Flight – Nagy cirkuszi utazás című lenyűgöző vízi cirkuszi show-t a stáb néhány előadás erejéig teljesen átrendezte. Az Atlantic Flightban egy mesés elemeket felvonultató, szabad fantáziával megalkotott, humoros világkörüli útra invitálták a nézőket, az ebből átrendezett Repülőiskola pedig olyan, mintha a Harry Potter-filmek varázslóiskolájába csöppennénk, a klasszikus iskolai tárgyakat éppen annyira csavarták meg, hogy a gyerekek felismerjék. A műsorban szereplő iskola nem hétköznapi suli. Olyan hatalmas, hogy itt mindenki repülővel közlekedett a tantermek között. A nézők beleshettek a vízi cirkuszi iskola tantermeibe: a kutya- és papagájiskolába, a csillagközi tanterembe, a varázslatos víz alatti akváriumba, a hét próba testnevelés órájára és végül egy igazi ugródeszkás pilótaiskolába is. Itt a sellőlányok, az ördögien ügyes zsonglőr és a patagóniai fókák voltak a tanárok. 

  

  

                                                A többi kép ITT tekinthető meg.