• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30nemzeti

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30nemzeti

Idén második alkalommal rendezték meg a Nemzeti Színházban az Ádámok és Évák című rendezvényt. A Magyar Kultúra Napján, január 24-én megtartott eseményen iskolánk Az irgalmas szamaritánus című produkcióval lépett színpadra. A 24 középiskolás által előadott bibliai részlet további nyolc művészeti középiskola mellett volt látható a telt házas nézőtér előtt.
Legközelebb március 27-én a Színházi Világnap alkalmából a József Attila Színházban állítják színpadra ugyanők Madách Imre: Az ember tragédiája c. tragédiájának " Eszkimó" és "Falanszter" színeit Bendzsák István rendezésében.

{gallery}k30nemzeti{/gallery}