JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • K30
  • Dobsuli


Páll Mónika, a Kaposvári Egyetem színészszakos hallgatója erős lány, s ezt már bizonyította 2010-ben is, amikor egy sikeres műtétet követően meggyógyult, írta róla a Sonline hírportál egy évvel ezelőtt. Erőt adott neki, hogy visszavárták tanárai, az osztálytársak, akik jótékonysági előadások bevételeivel segítették gyógykezelését. A kis hableány, valamint a Cseh Tamás-est bevételeit is neki ajánlották fel, s hogy a segítőkészség megvolt másokban is, jól bizonyítja, hogy megtelt a kaposvári színház stúdiója.

A 28 éves lány sokáig tünetmentes maradt, februárban az Ahogy tetszikben egy kisebb szerep erejéig már a Nemzeti Színházban is a világot jelentő deszkákra léphetett. Aztán megint rosszul lett, s a vizsgálatok kimutatták, ismét nagy a baj. Egykori osztálytársai, tanárai összefogtak, csatlakoztak hozzájuk jelenlegi kaposvári és budapesti színészhallgatók, a Csiky és a Nemzeti művészei, összeállítottak egy versekből, dalokból álló műsort, s gálaesten gyűjtöttek Páll Mónikának a Nemzeti Színház Gobbi Hilda-színpadán.

Fájdalommal búcsúzunk Tőle.