Adó 1%

Kategória: K30 friss hírei

Tisztelt Szülők! Tisztelt Támogatóink!

A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szívesen fogadja a szülők, hozzátartozók évközi befizetéseit,1%-os támogatását és adományát is, melyet minden esetben tanulóink javára fordítunk. Kérjük, ha tehetik, ajánlják ismerőseiknek is! Befizetéseiket intézhetik az iskola titkárságán, illetve átutalással.Alapítványunk közhasznú, ezért céges támogatóink a társasági adónál érvényesíthetik a támogatási összeget.

Társadalmi szervezet nyilvántartási száma:

A Boldog Iskolásévekért Alapítvány számlaszáma:
11707024-20287074

OTP Bank Nyrt. adószáma:
19702236-1-42

Segítségüket köszönjük:

A Boldog Iskolásévekért Alapítvány kuratóriuma

Felvételi eredmények.

Kategória: K30 friss hírei

A felvételt nyert 9. évfolyamos tanulók listája.

Kategória: K30 friss hírei

Tisztelt Szülő/Törvényes képviselő! Az általános iskolai beiratkozásról szóló tájékoztatót ITT olvashatja el.

Felvételi eredmények

Kategória: K30 friss hírei

Tisztelt Szülő! Kedves Felvételiző!

Az alábbi táblázatban olvashatók a felvételi eljárás során szerzett összpontszám. A felvételizők személye az oktatási azonosító alapján kereshető.

Letölthető eredménytáblázat

Református hittan karácsony

Kategória: K30 friss hírei

A református hittanosoknak 2019 december 22-én tartottuk meg a karácsonyi ünnepséget a Klauzál téri gyülekezetben. Köszönjük a szülők és gyerekek hozzájárulását, támogatását, hogy együtt örülhettünk vasárnap Jézus megszületésének.