JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • K30
  • Dobsuli


            

 

   Kedves Szülők! Kedves Diákok!

          Iskolánk négy alsós osztálya is benevezett a Cetelem  környezetvédelmi pályázatára, amelynek célja egy, a környezet megóvását bemutató tárgy vagy képzőművészeti alkotás létrehozása. Az alkotásokról készült fotókra a közönségnek szavazni lehet. A pályázat nyertesei osztálykiránduláshoz nyerhetnek anyagi támogatást.  

          Szavazni a www.cetelemzoldsuli.hu honlapon 2015. április 7-én 12 órától április 21-én 12 óráig lehet. Egy szavazó egy e-mail címről több - akár mindegyik- osztályra is szavazhat, de egy osztályra egy e-mail címről csak egyszer lehet szavazni! A szavazatot a szavazást követően meg kell erősíteni, csak úgy válik érvényessé!
      Az Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola pályázó osztályai: 1.k; 3.d; 3.k; 4.k. Kérjük, az ő alkotásaikat keressék, keressétek!
     
Kérjük, szavazzanak, szavazzatok minél többen, családtagok, barátok, ismerősök is, hogy diákjainknak minél nagyobb esélye legyen a győzelemre!


   Köszönjük szavazataikat!                                    A Dobsuli pedagógusai