ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+


Szövegértés játékosan

 

Tisztelt Érdeklődők!

 

Olvasás? Fúj!!!! Szövegértés? Jaj, ne!!!!!

Tapasztaltak már hasonló reakciót? Igen? Mi is. És mivel fontosnak tartjuk, hogy a felnövő generáció tagjai közül minél többen legyenek olvasást szerető és értő emberek, meghirdetjük szövegértést fejlesztő programunkat a felső tagozatosok számára.

2018. október 4-én 16 órától várunk mindenkit egy kellemes játékdélutánra.

Hogyan kapcsolódik ez a szövegértéshez? Kommunikációt és szókincset fejlesztő, a kreativitásra épülő vicces játékokat játszunk majd, amelyek fejlesztik az olvasás-szövegértéshez szükséges képességeket.

Várunk mindenkit, aki fontosnak tartja a szövegértés fejlesztését,  szeretne otthon is gyakorolni gyermekével, de nem tudta, hogyan fogjon hozzá,  szeret játszani, jókat nevetni, kikapcsolódni egy fárasztó nap után. 

 

  

A részletekért kattintson IDE!

 

Szeretettel várjuk Önöket! 

A humán munkaközösség tagjai