ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
×

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30iskolaikazinci

×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30iskolaikazinciIskolai Kazinczy verseny

Mivel a hagyományoknak megfelelően hamarosan iskolánk fogja megrendezni a kerületi általános iskolás Kazinczy szép magyar beszéd versenyt, ezért a humán munkaközösség iskolai versenyt hirdetett. A versenyzők kiválasztása két korcsoportban történt, 5-6 osztályosak és 7-8 -osok versengtek. Valamint a középiskolás 9 -esek alkottak egy külön csoportot. Ők a fővárosi versenyen fogják megmérettetni magukat. 

2017. január 25-én délután igazgató úr megnyitóját követően a saját szöveg hibátlan és hangsúlyos olvasása következett. Majd  a zsűri a kötelező szöveget hallgatta meg. Nem volt könnyű a kötelező szöveg, mivel viszonylag kevés idő állt rendelkezésre az értelmezésre és a gyakorlásra. Rákosfalvi Nóra könyvtáros és Hajdú Szilvia logopédus biztatva értékelték a teljesítményeket, majd közölték, kik fogják a kerületi versenyen iskolánkat képviselni.
{gallery}k30iskolaikazinci{/gallery}