ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • Bővebb információt ITT olvashat.


 

A szeptemberi iskolakezdéstől indította útjára az Országos Rendőr-főkapitányság az "iskola rendőre" programot, melynek keretében minden általános iskola egy "saját rendőrt" kapott. Az „iskola rendőre” közvetlen kapcsolatot tart az intézmény vezetésével, a szülőkkel és a tanulókkal, segítve a kisiskolások balesetmentes közlekedését. Az iskolarendőr neve és elérhetősége megtalálható az iskolában elhelyezett plakáton. Szeptember 7-én a kerületi rendőrkapitányság munkatársai felkeresték iskolánk első osztályait. Közvetlen, barátságos beszélgetést folytattak a gyerekekkel a közlekedési szabályokról, bűnmegelőzésről. A látogatás végén fényvisszaverő hátizsákkal ajándékozták meg az elsősöket.

  

  

                                            A többi kép ITT tekinthető meg.