• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat.

A szeptemberi iskolakezdéstől indította útjára az Országos Rendőr-főkapitányság az "iskola rendőre" programot, melynek keretében minden általános iskola egy "saját rendőrt" kapott. Az „iskola rendőre” közvetlen kapcsolatot tart az intézmény vezetésével, a szülőkkel és a tanulókkal, segítve a kisiskolások balesetmentes közlekedését. Az iskolarendőr neve és elérhetősége megtalálható az iskolában elhelyezett plakáton. Szeptember 7-én a kerületi rendőrkapitányság munkatársai felkeresték iskolánk első osztályait. Közvetlen, barátságos beszélgetést folytattak a gyerekekkel a közlekedési szabályokról, bűnmegelőzésről. A látogatás végén fényvisszaverő hátizsákkal ajándékozták meg az elsősöket.

A többi kép ITT tekinthető meg.