ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • Bővebb információt ITT olvashat.


 Szeptember 3-án ünnepélyes keretek között vette át Tillinger Péter iskolánk igazgatója Stefán György tankerületi igazgatójától a miniszteri dicséretet tanúsító oklevelet, amit az Emberi Erőforrások Minisztériuma adományozott iskolánknak. A Kertész utcai iskolában megrendezett ünnepségen megjelent Vattamány Zsolt kerületünk polgármestere és Vető Marietta alpolgármester asszony is.

 

 

                                       A többi képet ITT tekinthetik meg.