A Boldog Iskolásévekért Alapítvány

„Szülők Akadémiája – Alapkészség-fejlesztésről mindenkinek”

A mozgás fontossága

A Szülők Akadémiája sorozatunkban idén a főszerepet a mozgás, a különböző mozgásformák, a mozgás általi fejlesztési lehetőségek kapták. Programjainkat 2020. szeptember-december között tartottuk meg. A járványügyi helyzet miatt a szülőket idén nem tudtuk meghívni, ezért egy összeállítást készítettünk részükre az alábbi témákban:

• a mozgás fontossága,

• a nagymozgások fejlesztése,

• labdás gyakorlatok szerepe a mozgásfejlesztésben,

• téri tájékozódás fejlesztése.

A programról a képek ITT tekinthetők meg.

A programsorozatot támogatta Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata.

A mozgás fontosságáról Hoffer Hortenzia írt beszámolója ITT olvasható.

Alapítványi beszámoló 2019.

Tisztelt Szülők! A Boldog Iskolásévekért Alapítvány beszámolóját a 2019. évről ITT olvashatják el.

Alapítványi meghívó és beszámoló

Tisztelt Szülők!

A Boldog Iskolásévekért Alapítvány szeretettel meghívja Önöket a soron következő 2019. május.16-i kuratóriumi ülésére. Bővebb információt ITT olvashat.

A Boldog Iskolásévekért Alapítvány beszámolóját a 2018. évről ITT olvashatja el.

Meghívó

Szeretettel meghívjuk A Boldog Iskolásévekért Alapítvány soron következő kuratóriumi ülésére. További információt ITT olvashat.

2017. évi alapítványi beszámoló

A Boldog Iskolásévekért Alapítvány 2017. évi beszámolóját ITT olvashatják.