ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
×

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30tura

×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30turaTanévnyitó túra a Somlyó – hegyi tanösvényen

 A tanév túrázós részét szeptember 17-én nyitottuk meg a BTSSZ által szervezett tanévnyitó túrával. Lelkes kis csapatunk – gyerekek, szülők, tanárok, az esős időjárás ellenére is jókedvűen teljesítette a laza 5 km-es távot.

Két négylábú túratárs is csatlakozott hozzánk Fótfürdőn és végigkísértek minket az úton. Pazar kilátásban volt részünk a Somlyó-hegy tetején. Túránk végére a nap is kisütött és megszárította vizes ruháinkat. Októberben folytatjuk a kirándulást, ahova remélem e csapathoz még több gyermek, lelkes szülő és kolléga is csatlakozik.

 

                                                                                     Jónásné Gulyás Katalin

{gallery}k30tura{/gallery}