Általános iskolai programok

Célnyelvi mérések eredményei- Dobsuli

A célnyelvi mérések eredményeit IDE kattintva megtekinthetik.

Év végi kirándulások- Dobsuli

Vége van a tanévnek. A gyerekek az év végi kirándulásokon új ismereteket és élményeket szereznek.

Jeruzsalema tánc a Dobsuliban

A Dobsuliba is elért a Jerusalema örömtánc mozgalma. Mi is csatlakoztunk a kihíváshoz. Június 9-én egész iskola bekapcsolódott az egész világot megmozgató örömtáncba. A ritmusos zenét és az élvezetes koreográfiát nagy élvezettel tanulták és táncolták a gyerekek. Így köszöntük meg mindenkinek a nehéz helyzetben való helytállást és kitartást és az összetartozást.

A többi kép ITT tekinthető meg.

Ballagás a Dobsuliban- 2021.

Június 11-én elballagtak a nyolcadikos diákjaink....

Családi szombat- Dobsuli 1.k osztály

Az elsős kiskacsák és szüleik közös családi programot szerveztek hétvégén a Budapest Garden-be. A gyerekek a nap folyamán boldogan játszottak az ottani játékokkal. A trambulin parkban próbára tehették ügyességüket és a ninja pályán megtapasztalhatták izmaik erejét is.A buborék fociban cselezhettek, ütközhettek egymással sérülés nélkül. Ezalatt a szülők grilleztek és beszélgettek egymással. Majd mindenki jól lakhatott az elkészült finomságokból. Késő délután az egész csapat kellemes élményekkel térhetett haza. Reméljük, hogy máskor is sikerül ilyen csapatépítő, tartalmas programot szerveznünk.

/Dudás Ildikó/