• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat. Lehetőség van online jelentkezésre és banki átutalásra is. A jelentkezési lap ITT tölthető le.

2017. október 2-án és 9-én iskolánkba látogattak a Vakok és Gyengénlátók Országos Egyesületének tagjai.  Etika órán a fehér bot napja alkalmából iskolánk felsős tanulói részére interaktív, elfogadást segítő programot tartottak. A beszélgetések során megtudtuk, hogyan tud egy látássérült megoldani olyan mindennapi dolgokat, melyek egy „ép” ember számára csak rutin műveletnek számítanak, s a „jól segítés” mikéntjéről is beszéltünk. Megpróbáltunk bekötött szemmel papírpénzt és érmét felismerni. A vakvezető kutyákról is kaptunk információkat, pl. honnan lehet megállapítani, hogy a kutya éppen „szolgálatban” van. A gyerekek érdeklődtek a vakok számára okostelefonon elérhető applikációkról, játékokról is.

/Grecsnik Györgyi/

A többi kép ITT tekinthető meg.