ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
×

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k304arajz

×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k304arajzRajzos szemléletfejlesztés a 4. a-ban

Vendégünk volt Vámos Robi," megvalósításmániás kreatív szakember,"aki különleges rajzos foglalkozással varázsolt el minket.
Segített új szempontból megközelíteni a megszokott dolgokat, újra értelmezni, mi a csúnya, mi a szép,megmutatta a lényegkiemelés fontosságát,s rávezetett minket arra, hogy bizony még az is tud rajzolni, aki nem tud ! Mindezt  még " PROFI RAJZOLÓ" pecséttel is hitelesítette.
A foglalkozáson készült többi fotó V.R. facebook-oldalán látható.
{gallery}k304arajz{/gallery}