ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
×

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30rajzp

×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30rajzpRajzpályázati eredményeink

Rajzpályázat a gyermekekért

Iskolánk és a Hetedhét Gyermekjóléti Központ rajzpályázatot hirdetett a Rózsa u. 3-as szám alatti asztalitenisz klub dekorálása céljából. Tanulóink közel 100 db pályamunkát készítettek el.

A legszebb alkotások készítőit elismerésben részesítették. A díjátadóra 2014. december 3-án került sor. Első helyezést Kovács Gergő 3.b, második helyezést Horváth Zoltán 5.b és harmadik helyezést Molnár Amanda 3. b osztályos tanulók értek el. Gratulálunk a pályázó tanulóknak!

{gallery}k30rajzp{/gallery}