Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30_tura_2018

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30_tura_2018

Túrabeszámoló

JÓ IDŐ, JÓ CSAPAT=SZUPER NAP
​Szombaton a Budapesti Diáktúra Szövetség őszi tájékozódási túraversenyén vettünk részt. 24 fő, 15 gyermek, 7 felnőtt és 2 kutya alkotta csapatunkat. Sok emelkedőt, lejtőt megjártunk, feladatokat teljesítettünk. A túrát 11,5 km helyett 13-14 km-rel és a szintidőn túl 1 órával teljesítettük. Egy-két túraútvonal-jelzés elbújt előlünk a fák között. De nagyon jó hangulatban töltöttük a napot, a gyerekek lelkesen és kitartóan vették a terep akadályait és az állomásokon kapott feladatokat. Nagyon köszönjük a velünk tartó szülők aktív segítségét és a társaságukat. Legközelebb is remélem, hogy velünk tartanak! Négylábú útitársaink pedig mindannyiunk elismerését kivívták, mert ők legalább kétszer megtették a túrát, annyira lelkesen kísértek minket. A következő túrán találkozunk!
Kati nénik

{gallery}k30_tura_2018{/gallery}