ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+


Hétpróba őszi fordulója -Díjátadás

Flashmobbal és állatkerti vetélkedővel kezdődött szeptember 22-én a Hétpróba elnevezésű vetélkedő, amely a VII. kerületi iskolások számára megrendezett, egész éven át tartó versenysorozat. Az első megmérettetésen is átestek a versenyzők a Fővárosi Állat- és Növénykertben, ahol az erzsébetvárosi iskolás csoportoknak érdekes kvízfeladatokat kellett megoldaniuk. Ezt követően a sportvetélkedőben a gyerekek kispályás labdarúgás és sorverseny keretében szerezhettek újabb pontokat iskolájuknak. A Dobsulisok valamennyi kategóriában kiemelkedő eredményt értek el. Az őszi forduló eredményhirdetése november 4-én volt a K11-ben. A téli forduló interaktív helytörténeti vetélkedővel, valamint a rajz-, film- és fotópályázattal folytatódik majd.

 

 

                                             A többi kép ITT tekinthető meg.