ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+


8.osztály ballagása

 Június 12-én került sor iskolánk nyolcadik osztályának ballagó ünnepségére.
Termükben várták a nyolcadikosok, hogy elkezdődjön a ceremónia. A ballagás kezdetét jelző csengő előtt még mindenkinek volt egy pár perce elgondolkozni azon, hogy ez az utolsó napja ebben az iskolában. A búcsúzó nyolcadikosok végigjárták azokat a termeket, ahol korábbi éveiket töltötték, majd a feldíszített tornaterembe vonultak, ahol szüleik, hozzátartozóik, tanáraik és  diáktársaik várták őket. Az ünnepségen felszólalt az iskola igazgatója, aki kedves szavaival engedte útjukra a búcsúzó diákokat. A hetedikesek is pár szóval mondtak búcsút a nyolcadikosoktól. Meglepetésként Gbúr Tímea és Balog Attila gyönyörű dallal búcsúzott a ballagóktól. A ballagás végén az udvarra vonultak a ballagó diákok, hogy a elválás jelképező lufikat elengedjék.

 

                                            A többi kép ITT tekinthető meg.