• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat.

Január 14-én a Belső-Pesti Tankerületi Központ Úszóversenyt szervezett az iskoláskorú gyerekek számára azzal a céllal, hogy a tanulók felkészülését segítse a Diákolimpia versenyeire. A Nemzeti Közszolgálati Egyetem uszodája adott otthont ennek a programnak. Iskolánkat három diák képviselte: Varga Mira Eszter 2.k, Varga Áron Dániel 4.k és Vágréti Zóra 5.k osztályos tanulók. A gyerekek szép eredményeket értek el:

1. Varga Mira Eszter 50 m hátúszásban 3. helyen
  2. Vágréti Zóra 100m gyorsúszásban 3. helyen, 100m mellúszásban 2. helyen végzett.

GRATULÁLUNK!

A többi kép ITT tekinthető meg.