ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.
  • Bővebb információt ITT olvashat.


 

 

Május 2-án a 3.k osztály ellátogatott a MTVA Látogatóközpontjába, a közmédia gyártóbázisára, ahol a televíziós és rádiós műsorok készülnek. A látogatás elején levetíttek egy filmet a tv történetéről. Majd az M4 stúdiójába és a jelmeztárba tekinthettek be a gyerekek. A látogatás során szerkeszthettek híradót és időjárásjelentést (súgógépet használva, kamerát kezelve stb...). A TV Macival is lehetett fotózkodni.
Fotók: Hoffer Hortenzia

 

 

                            A többi kép ITT tekinthető meg.