ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • Bővebb információt ITT olvashat.


 

 

December 12-én Luca napi vásár volt a Dobsuliban. Az alsó tagozat a földszinti folyóson, míg a felső tagozat az udvaron varázsolt igazi vásári hangulatot. Az ebédlőben finomabbnál finomabb sütemények várták az édességre vágyókat. A vásárt sok anyuka, apuka, nagymama, nagypapa és testvér kereste fel. A vásárt közös éneklés zárta, ahol a karácsonyi dalokat angolul énekelt a lelkes diákokból összeállt kórus.

 

 

                                            A többi kép ITT tekinthető meg.