ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • Bővebb információt ITT olvashat.


 

 

 

Iskolánk 4.d osztályos tanulója, Bán Adrienn ismét sikert aratott az "Választottam, váltottam, kombináltam” című rajzával az Európai Mobilitási Hét és Autómentes Nap rendezvénysorozat részeként meghirdetett rajzpályázatán. Adriennt különdíjjal jutalmazták alkotásáért. A pályázat témája az intermodalitás, a környezetkímélő közlekedési eszközök kombinálása volt. A pályázat szlogenje a "VáltsVálasszVariálj", amihez találóan választott címet az  ifjú alkotó. Gratulálunk!

    

                              Adrienn többi rajzát ITT nézhetik meg.