• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat.

Szeptember 1-én becsengettek, megteltek a folyosók, tantermek ünneplőbe öltözött gyerekekkel. A tanévnyitó ünnepség 9 órakor kezdődött az iskola udvarán. A TűzfalRehab program keretein belül elkészült falfestmény óriási sikert aratott a diákok, a szülők és az iskola dolgozói között. Az ünnepségen iskolánk igazgatója mondott köszöntő szavakat, majd megnyitotta a 2015/2016-os tanévet. A tanévnyitó ünnepségünkön megjelent kerületünk polgármestere, Vattamány Zsolt is. aki ajándékcsomaggal lepte meg elsős tanulóinkat az iskolakezdés alkalmából. A műsorban a Lukács testvérek mondtak az évkezdéshez kapcsolódó kedves verset. Rizik Attila tanár zenés műsorával vidám hangulatot keltett, nem volt olyan diák, aki arcára nem csalt mosolyt. Az elsősök Dobsulissá avatása sem maradhatott el. A legkisebbek a "Tudás Kapuján" átlépve megkaptak a sárga nyakkendőt az iskola jelvényével együtt, így az ünnepség végén igazi dobsulisokká váltak.
Szeptember elsején kaptuk a hírt, hogy iskolánkat minisztériumi kitüntetésben részesítette az EMMI!

A többi kép ITT tekinthető meg.