• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.

Január utolsó hétvégéjén a Dobsulisok Galyatetőre utaztak. Az idén 10. szánkótáborunkat tartottuk e csodálatos helyen. Nagy meglepetésünkre a Mátrában 30 cm hótakaró fogadott minket.
A szállásunk a már megszokott fogadó volt. A konyhája is bőségesnek és ízletesnek bizonyult. Tortával, mályvacukorral és forró csokival ünnepeltük az évfordulónkat. Két napig folyamatosan esett a hó. A harmadik napon a kb. 60 cm-es hótakaró miatt nem mertünk az erdő mélyére menni. Rövid túránk alatt hócsatáztunk, hóembert és hósellőt építettünk. Hóangyalkákból sem volt hiány. A táborban minden időt kihasználtunk a szánkózásra, a csúszkálásra és a borulásokra. Ruha nem maradt szárazon. Induláskor szomorúan búcsúztunk a havas tájtól. Szerencsére mindenkit épen és egészségesen hoztunk haza.
Jövőre szeretnénk újra elmenni, folytatva ezt a hagyományt!

Ludányi Eszter

A többi kép ITT tekinthető meg.