• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30szerdaisport

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30szerdaisport

Sokat ügyesítettük labdával év közben ​a kezeinket, itt volt az ideje, hogy a "virgácsainkkal" is foglalkozzunk!  A kislányok is maximális lelkesedéssel űzték a labdát. Volt olyan kisgyerek (nem is egy) , aki fittyet hányva minden fizikai törvényszerűségnek, a támasztó lábával szerzett gólt, miközben teljes erőbedobással lendítette a lábát a labda felé gólszerzés céljából. Ezzel persze jól becsapta az ellenfelet és így talált be a kapuba! Jó kis trükk volt! Nagyokat nevettünk.
{gallery}k30szerdaisport{/gallery}