• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat.

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k305bcsokigyar

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k305bcsokigyar

Ma az 5.a osztály ellátogatott a Bonbonetti Csokoládégyárba gyárlátogatásra. A gyerekek megismerkedtek a csokoládé történetével, látták a gyár bonbon részlegét működés közben és persze, kóstoltak a futószalagról éppen lekerülő csokoládéból is.

A vidám ismerkedés közben sok érdekeset tanulhattunk!
{gallery}k305bcsokigyar{/gallery}