• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat.

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30vilag

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30vilag

A  2.d és a 4.a osztály is csatlakozott a Világ legnagyobb tanórájához. Együtt megnéztük a globális célokat megismertető animációs filmet, közben ráhangolódtunk  a közös gondolkodásra: Mi mit tehetnénk az élhetőbb világért ?

Az idei év kiemelt témája a a nemi egyenlőség - ez a kisebbeknek még ismeretlen fogalom, melynek megértésében kisfilm és játékos feladatok segítettek.
A nagyobbak csoportokban összegyűjtötték a helyi és világméretű problémákat, majd azonosították a globális célokat a fenntartható fejlődésért.
Ezután beszélgettünk az oktatásban rejlő lehetőségekről és a más kultúrákban élő nők helyzetéről.
{gallery}k30vilag{/gallery}