• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k3011aelte

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k3011aelte

A 11.a osztály is látogatást tett február 10-én az ELTE Lágymányosi Campusán, a Hulladék Akadémia rendezvényén. A kidobni ítélt anyagok újra hasznosítása mellett átgondolhattuk a szemét történelmét, de arra is lehetőségük volt a gyerekeknek, hogy hulladékot szortírozzanak. A tárlatot szakavatott vezető segítségével kísérhettük végig. Ez a rendezvény is hozzájárult a környezettudatosabb magatartás kialakításához.

{gallery}k3011aelte{/gallery}