• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat.

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30miniszter

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30miniszter

Az EMMI iskolánkat a kiemelkedő pedagógiai munkájáért miniszteri dicséretben részesítette. Az oklevelet Stefán György tankerületi igazgató adta át. Az ünnepélyes átadón részt vett Vattamány Zsolt polgármester úr és Vető Marietta alpolgármester asszony. A színvonalas műsor iskolánk jelenlegi és volt diákjai adták, akik a művészet valamely területén kiemelkedő eredményeket értek el.

Gratulálunk!

{gallery}k30miniszter{/gallery}