• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30skanzen

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30skanzen

Tanulmányi kirándulásunk célja az idén 50. születésnapját ünneplő Skanzen volt.

Az 1.d-sek vezetője egy bábu, Márton gazda , a "Szabad a gazda! "című program során sok érdekességet mutatott a kicsiknek. A 4.a-sok tájegységi sétán vettek részt, ahol interaktív módon ismerkedtek a néphagyományokkal.
{gallery}k30skanzen{/gallery}