JoomlaTemplates.me by Discount Bluehost
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • K30
  • Dobsuli


Az 5.a osztályosok az ÖKO hét keretéven plakátot készítettek, amiben összekötötték az irodalom órán tanultakat a természetvédelemmel. Petőfi Sándor Az alföld című költeményét nem régen vették irodalom órán. A versben szereplő növények, állatok és emberi szereplők képét ragasztották a plakátra. A képek mellé kerültek a vers megfelelő sorai. A gyönyörű, színes képekért Csongrádi Tomi édesanyjának lehettünk hálásak. Így került a plakátokra királydinnye, vércse, Kárpátok, alföldi borókás, de még csárda és betyár képe is.

A másik csoport pedig a gyógynövények között kutakodott. Megnézve, hogy melyik milyen bajra hatékony és ezeket a tudnivalókat írták fel a képek mellé.

A produktumok kikerültek a második emelt faliújságára.