• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat. Lehetőség van online jelentkezésre és banki átutalásra is. A jelentkezési lap ITT tölthető le.

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30sporthirek

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30sporthirek

Új labdákat kaptunk a tornatermi foglalkozásokhoz, amiket Kati néni felfújt. Azonnal ki is próbáltuk a szép színes, csalogató, mindenféle méretű labdákat. A különböző kidobósok után "szabadultunk a labdától" két csapatban. Nagyon élveztük az új lasztikkal ezt a játékot!

{gallery}k30sporthirek{/gallery}