ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.
  • Bővebb információt ITT olvashat.
×

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30varismv

×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30varismvA Budapesti Diáksport Szövetség Túrabizottsága meghirdette február utolsó szombatjára a VÁROSISMERETI VERSENYT Óbudára, így február 25-én egy izgalmas, érdekes és sok meglepetést tartogató vetélkedőn vehettünk részt. A meglepetést főleg az okozta, hogy többször rácsodálkoztunk, mennyi érdekesség található Budapest III. kerületében, és mennyi csoda mellett szaladunk el a hétköznapokban. 
Tanulóink és az őket kísérő szülők szép számmal mutattak érdeklődést a program iránt. A feladatlap alapján jártuk be a III. kerület nevezetes épületeit, parkjait, emlékhelyeit. Sok új információt szereztünk.
Izgalommal várjuk, hogy a csapatok közül hányadik helyen teljesítettük a versenyt. Az elmúlt tanévben másodikok lettünk.
Köszönjük, hogy ismereteinket ily módon is bővíthettük. Idén is sokat tanultunk. Kíváncsiak vagyunk a jövő évi verseny helyszínére.

Várjuk tanulóinkat továbbra is a havonta megrendezett túrákra!

{gallery}k30varismv{/gallery}