• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30elsoevfolyamnyiltnap

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30elsoevfolyamnyiltnap

Szeretettel várják március 7- én, kedden 9-11 óráig tartó nyílt napunkra az iskolát kereső szülőket és gyermekeiket a leendő tanító nénik.
Lesz matekos és mesés iskolakóstolgató foglalkozás, játékos angol és egy kis programozás.
11 órától Tillinger Péter, iskolánk igazgatója tart tájékoztatót.
(A fotók az előző, február 14-i nyílt napon készültek informatika, angol és magyarórákon.)

{gallery}k30elsoevfolyamnyiltnap{/gallery}