• Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • A téli szünetről bővebb információt ITT olvashat.


Mivel a hagyományoknak megfelelően hamarosan iskolánk fogja megrendezni a kerületi általános iskolás Kazinczy szép magyar beszéd versenyt, ezért a humán munkaközösség iskolai versenyt hirdetett. A versenyzők kiválasztása két korcsoportban történt, 5-6 osztályosak és 7-8 -osok versengtek. Valamint a középiskolás 9 -esek alkottak egy külön csoportot. Ők a fővárosi versenyen fogják megmérettetni magukat. 

2017. január 25-én délután igazgató úr megnyitóját követően a saját szöveg hibátlan és hangsúlyos olvasása következett. Majd  a zsűri a kötelező szöveget hallgatta meg. Nem volt könnyű a kötelező szöveg, mivel viszonylag kevés idő állt rendelkezésre az értelmezésre és a gyakorlásra. Rákosfalvi Nóra könyvtáros és Hajdú Szilvia logopédus biztatva értékelték a teljesítményeket, majd közölték, kik fogják a kerületi versenyen iskolánkat képviselni.