• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30rendtort

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30rendtort

2017. január 4-én ismét iskolánkba látogatott Rafi Lewy Izraelből. Az idős úr Budapesten élt a 2. világháború alatt, és a holokausztról szóló emlékeit osztotta meg a 12-es diákokkal. Majd a mai Izrael államról beszélt érdeklődő hallgatóságának.Reméljük, hogy még sokszor látogat el hajdani iskolájába és beszél a fiatalság okulására.

{gallery}k30rendtort{/gallery}