ÖKO TÁMOP 3.1.4 Erasmus+
  • Az iskolai étkeztetés változásáról és a gyermekfelügyeletről a tájékoztató ITT olvasható.
  • Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Aktuális szülői tájékoztató ITT olvasható.
  • Kertész utca 30.
  • Dob utca 85.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.
  • Bővebb információt ITT olvashat.
×

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k3012bviz

×

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k3012bviz


Plakátot készítettek a végzős diákok a Víz Világnapja alkalmából
 
A 12. b osztály tanulói a szombati iskolát kivételesen nem tanulással töltötték, de nem is a lábukat lógatták, hanem egy hatalmas plakátot készítettek, hogy felhívják diáktársaik figyelmét a víz védelmének fontosságára.
 
A munkálatok Lajkó Éva tanárnő felügyelete alatt folytak, aki ezzel mondhatni nagy dolgot vitt véghez, mert végzős diákokat ilyen nagy munkára nem egyszerű feladat befogni, de ők szó nélkül és vidám mosollyal az arcukon végezték el amit kért és emellett még jól is szórakoztak.
 
A diákok anyagot is gyűjtöttek a plakát elkészítéséhez, miközben ők is nagyon fontos dolgokat tanultak az óceánok szennyeződéséről,a csepeli víztisztítóról,a magyarországi ivóvíz helyzetéről, a tiszai ciánszennyezésről és ezek keretében 4 tévhitet is elmagyaráztak a magyar vizekről és tippeket adtak, hogy hogyan tudnak az emberek takarékoskodni a háztartásban a vízzel.
 
Amellett, hogy elkezdték jobban értékelni ezt az értékes és életünkben igen fontos szerepet játszó dolgot a tanulók, még az osztály is egy jó élménnyel gazdagodott, így még fájóbb szívvel ballagnak majd el áprilisban, de majd ha gyerekeik lesznek, átadhatják ezt a tudást nekik, amit ezen a vidám szombati sulinapon szereztek.
 
A plakát elkészítésében közreműködött: Bálint Dóra, Balogh Krisztián, Bodony Barbara, Kiss Márta, Nagy Zsuzsanna, Paróczai Katalin, Sczozzese Dávid, Szoboszlai Lilla, Szuhi János és Lajkó Éva tanárnő
 
Cikket írta: Bodony Barbara 12.b
 
{gallery}k3012bviz{/gallery}