• Az egyeztetett felvételi jegyzék alapján a 2021-2022 tanév 9. évfolyamára felvett tanulók ITT tekinthető meg.
  • Bővebb információt ITT olvashat
  • Bővebb információt ITT olvashat.

Figyelmeztetés

JFolder: :fájlok: Az elérési út nem mappa. Elérési út: /data/c/f/cf207990-eea7-430d-8fd5-3c6168c93ab8/erzsebetvarosiiskola.hu/web/images/2014/k30varosism

Megjegyzés

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2014/k30varosism

A Fővárosi Diáksport és Túraszövetség szervezte városismereti versenyen jártuk be Lipótvárost február 27-én. Sok – sok kérdésre kerestük a választ a falakon elhelyezett információs- és emléktáblákon: melyik házat ki tervezte, mikor épült az épület, mire emlékezünk egy szoborral vagy egy műemlékkel.

Jól elfáradtunk a négy óra alatt, amíg a várost jártuk, de rengeteg új ismerettel lettünk gazdagabbak a mosolygós napsütésben!

{gallery}k30varosism{/gallery}